ورود | ثبت نام       دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ English
درباره ما

معرفی شرکت 

شرکت الکترو مبدل آرمان با هدف تولید ترانسفوماتور های اندازه گیری جریان با استفاده از تجربه چندین ساله مدیران شرکت، تاسیس و در مورخ 94/12/02 تحت شماره13964 به ثبت رسیده، هدف اصلی شرکت تولید این فراورده مطابق با استانداردهای جهانی با به کارگیری تجهیزات به روز کارکنان جهت رضایت همه‏ی مصرف کنندگان و شرکت ها می باشد.

 هدف اولیه و اساسی این شرکت کسب اعتماد و رضایتمندی مشتری درتمامی مراحل می باشد. در راستای این هدف و در جهت بهبود مداوم خدمات، محصولات و نیز افزایش رضایتمندی کارکنان شرکت اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد  ISO9001 و ISO14001 نموده است. و همچنین تأییدیه ‏های لازم  از ارگان‏های ذیربط را اخذ نموده است و وارد لیست شرکت توانیر و وندور لیست تهران بزرگ و اکثر شرکت‏‌های توزیع استان‏ها  قرار گرفته است. 

ظرفیت تولید این شرکت با توجه به ماشین آلات و سایر عوامل تولید سالانه حدود 24000 دستگاه در یک شیفت کاری می‏باشد که می توان در صورت نیاز و درخواست بیشتر بازار با اضافه کردن نیروی انسانی وشیفت کاری افزایش داشته باشد.

 

  ترانسفورماتور اندازه‏ گیری جریان: از دو مدار اولیه و ثانویه پدید آمده و با عبور جریان از مدار اولیه، در مدار ثانویه جریانی به نسبت معین عبور می‏کند، خروجی این جریان به دستگاه اندازه گیری یا رله ‏ها متصل شده است،ترانس‏های جریان در آمپراژهای اولیه متفاوت و ثانویه 1 و 5 آمپر در کلاس دقت 0.1 /0.5 / 1 / 3 / 5 ساخته می‏شوند و ترانس های حلقوی جریان: مانند سایر ترانس‏های جریان می‏تواند دارای مدار ثانویه و اولیه باشد و با توجه به مشخصات فنی و شرایط محل نصب تولید می‏گردد.

این شرکت برای نیل به کسب رضایت مشتریان رئوس زیررا سرلوحه برنامه های خود قرارداده است

-1کسب رضایت مشتریان و ایجاد اطمینان برای استفاده ازخدمات شرکت

 -2بهبود مستمرو افزایش کیفیت درارائه خدمات

 مدیریت شرکت ضمن متعهد دانستن خود به هدایت شرکت منطبق با خط مشی کیفی از کلیه کارکنان انتظار دارد ضمن درک آن و نیازمندیهای مشتری والزامات قانونی مربوطه نسبت به رعایت  کیفیت کار در انجام امور محوله درحیطه عملکرد خود کوشا ومسئولانه عمل نمایند و در این راستا به منظورحفظ تداوم و تناسب خط مشی وحصول اطمینان از ان در موارد مقتضی اقدام به باز نگری ان نمایند.


«امید است بتوانیم گامی مؤثر جهت پیشبرد اهداف جامعه برداریم»

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به شرکت الکترو مبدل آرمان می باشد